Media

Z dniem 17 lutego 2012 r. Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych uruchomił serwis informacyjny dla rolników - członków samorządu rolniczego, dzięki któremu będą otrzymywać drogą elektroniczną różne, ważne i przydatne informacje związane z rolnictwem.

Wszystkich chętnych rolników zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego serwisu informacyjnego – wystarczy wypełnić swoje dane w zakładce KRIR NEWS i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji (czerwona zakładka po prawej stronie) lub wypełnić oświadczenie (do pobrania tutaj) i odesłać podpisane na adres Krajowej Rady Izb Rolniczych, aby otrzymywać smsy z istotnymi informacjami na temat ważnych wydarzeń dla rolników.

Zachęcamy również do zapisania się do Newslettera KRIR - przesyłanego mailowo tygodniowego zestawienia informacji na temat działalności Zarządu KRIR (zielona zakładka po prawej stronie).

Osoby do kontaktu w Biurze KRIR:
- Anna Pieniążek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mrirw arimr
KOWR logo krus

Podkategorie

Przeglądając zasoby Internetu, zawsze znajdujemy coś ciekawego. Dzielmy się swoimi odkryciami, dołączając ciekawe adresy do tego wykazu, aby również inni mogli dotrzeć tam, gdzie nas dobre myśli zaniosły.

Wskaż z poniższej listy kategorię stron, a następnie wybierz stronę, którą chcesz odwiedzić.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com