Działania na rzecz dzieci rolników

image000001

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego w formie kolonii w 2024 roku z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, urodzonych od 01 stycznia 2008 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku, których co najmniej jedno z rodziców/ prawnych opiekunów jest ubezpieczone w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w pełnym zakresie (tj. jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym, wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.

„Wypoczynek letni w formie kolonii dla dzieci rolników w 2024 roku został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 1200,00 zł na każdego uczestnika".

 W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Biurem Krajowej Rady Izb Rolniczych:

  tel.: 881 938 296 lub z wojewódzkimi Izbami Rolniczymi.

20230418 201430557544367Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego w formie kolonii  w 2023 roku z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, urodzonych od dnia 01 stycznia 2007 roku do dnia 31 grudnia 2018 roku, których co najmniej jedno z rodziców/ prawnych opiekunów  jest ubezpieczone w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w pełnym zakresie (tj. jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym, wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.

„Wypoczynek letni w formie kolonii dla dzieci rolników w 2023 roku został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 1000,00 zł na każdego uczestnika".

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Biurem Krajowej Rady Izb Rolniczych:

tel.: 881 938 296

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zimowiska 2014Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku zimowego w formie turnusów wyjazdowych  z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, urodzonych od dnia 01 stycznia 2007 roku, których co najmniej jedno z rodziców/ prawnych opiekunów  jest ubezpieczone w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w pełnym zakresie (tj. jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym, wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.

IMG 20221222 WA0005Krajowa Rada Izb Rolniczych została  doceniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za pracę na rzecz wypoczynku dzieci i młodzieży z rodzin rolniczych. Podczas spotkania w dniu 20 grudnia 2022 r. otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom z rąk Wicepremiera, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka.

krus

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego w formie kolonii dla dzieci i młodzieży urodzonych od 1 stycznia 2006 roku do 31 grudnia 2017r., których co najmniej jedno z rodziców/ opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży w formie kolonii w 2022 roku został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 950,00 zł na każdego uczestnika.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com