2509.jpgW dniu 15 czerwca br. Krajowa Rada Izb Rolniczych zorganizowała Piknik Rybny "Polskie Ryby", który odbył się na terenach ogrodów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie podczas Pikniku organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Poznaj dobrą żywność”. Celem Pikniku „Polskie Ryby”, który został sfinansowany z Funduszu Promocji Ryb było zachęcanie do spożywania polski ryb przez zaprezentowanie walorów jakościowych i smakowych ryb wyprodukowanych i pozyskanych przez polskich producentów i rybaków.
 
 Głównymi atrakcjami podczas Pikniku było Kulinarne Show Modelowa Kuchnia Moniki Goździalskiej z udziałem Kevina Aistona, bezpłatna degustacja potraw przyrządzonych z polskich ryb, konkursy dla dzieci i dorosłych „Edukacja przez zabawę” oraz ciekawe materiały informacyjne na temat ryb i ich znaczenia w codziennej diecie.
Piknik „Polskie Ryby” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Stoisko KRIR było odwiedzane przez wielu zainteresowanych zapoznaniem się z materiałami informacyjnymi. Ponadto hostessy zachęcały do degustacji dań z ryb oraz udziału w imprezie. Ciekawe konkursy z nagrodami promujące zdrowe odżywianie przyciągnęły także dzieci i młodzież.
 
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com