rolnictwo.jpg5 listopada br. Wiceprezes KRIR Marek Borowski, Członkowie Zarządu Stanisław Bartman i Grzegorz Mazur oraz Dyrektor Biura KRIR Katarzyna Szczepaniak wzięli udział w konferencji „Trendy w ubezpieczeniach rolnych w Europie. Ubezpieczenie ryzyka suszy w Polsce”, podczas której rozmawiano nt. konieczności dostosowania ich zarówno do oczekiwań i potrzeb rolników, jak i lokalnych uwarunkowań. Od kilku lat trwają prace nad kształtem ubezpieczeń rolnych w Polsce. Zasadność tych prac potwierdza niesłabnące zainteresowanie tego typu ubezpieczeniami.
 
 
 
Konferencja miała charakter międzynarodowy i wzięli w niej udział przedstawiciele świata polityki i nauki, praktycy branży ubezpieczeniowej oraz przedstawiciele rolników. Organizatorem spotkania była Polska Izba Ubezpieczeń.. Uczestnicy konferencji zgodnie podkreślili potrzebę prowadzenia dalszych rozmów i analiz oraz przyznali, że taka współpraca służy zarówno rolnikom, jak i ubezpieczycielom.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com