4h.jpgW dniu 28 listopada 2012 w siedzibie NOT przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie Fundacja Edukacyjna 4H im. Edwarda Piszka, Szczepana Pieniążka i Donalda Evans'a przeprowadziła podsumowanie XII Krajowego Konkursu Kryształowej Koniczyny. Celem organizowanego Konkursu jest promowanie kreatywnych ludzi pracujących społecznie na rzecz edukacji wsi i upowszechnianie dobrych pomysłów aktywizacji środowisk wiejskich. Wzorem ubiegłych lat również i w tym roku Kandydatury do Konkursu Kryształowej Koniczyny zgłaszali Marszałkowie poszczególnych województw często za pośrednictwem ośrodków doradztwa rolniczego i izb rolniczych. Do eliminacji ogólnopolskich zakwalifikowanych zostało 12 osób.

I miejsce - i nagrodę w wysokości 4 000 $ oraz kryształową koniczynę otrzymała

Jolanta Stępień  z woj. świętokrzyskiego.

II miejsce - i nagrodę w wysokości 3000 $ oraz kryształową koniczynę otrzymała Marianna Kobylińska z  woj. mazowieckiego.

III miejsce - i nagrodę w wysokości 2000 $ oraz kryształową koniczynę otrzymał Czesław Długosz z woj. dolnośląskiego.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Krajowej Rady Izb Rolniczych w imieniu Prezesa KRIR wyróżnionemu Panu Józefowi Nowakowskiemu  w geście uznania wręczono pamiątkową statuetkę KRIR z inskrypcją, dyplomem i upominkiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com