Wnioski w ramach działania 1.1 „Inwestycje w gospodarstwach rolnych ” Sektorowego Programu Operacyjnego „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006” będą przyjmowane w dniu 16 kwietnia 2007r.

Na konferencji prasowej w dniu 27 marca Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi pan Andrzej Lepper poinformował, że wnioski w ramach działania 1.1 „Inwestycje w gospodarstwach rolnych” Sektorowego Programu Operacyjnego „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006” będą przyjmowane w dniu 16 kwietnia 2007r. Aby uniknąć kolejek w oddziałach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wnioski można przesyłać pocztą – liczy się data stempla pocztowego.

Pula środków na niniejsze działanie wynosi około 230 mln złotych i będzie podzielona na koperty wojewódzkie. Przewiduje się duże zainteresowanie ze strony rolników, dlatego też beneficjenci działania zostaną wyłonieni przez losowanie. Pod uwagę będą brane wszystkie zarejestrowane wnioski tj. złożone w odpowiednim terminie i spełniające wszystkie wymagane kryteria.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com