traktorRealizując wniosek z IX posiedzenia Krajowej Rady Izb Rolniczych, które odbyło się 16 września 2017 r. w Spale, Zarząd KRIR zwrócił się do ministra rolnictwa i rozwoju wsi w kwestii wydłużenia terminu na uzupełnienie i złożenie poprawek do wniosku w działaniu „Restrukturyzacja małych gospodarstw” w ramach PROW 2014-2020.

Poinformowano, że obecnie na przekazanie uzupełnień do wniosku czy złożenie poprawek, dostarczenie niezbędnych zaświadczeń przewidziano termin 7-dniowy. Zdaniem Krajowej Rady Izb Rolniczych jest to zbyt krótki czas, aby rolnik mógł uzyskać brakujące dokumenty. W wielu przypadkach nie jest możliwe zachowanie tego terminu.

W związku z powyższym, zwrócono się o wydłużenie terminu na uzupełnienie i złożenie poprawek do wniosku w działaniu „Restrukturyzacja małych gospodarstw” w ramach PROW 2014-2020 do 21 dni, co pozwoli na uzyskanie odpowiednich dokumentów przez rolników i dostarczenie je na czas do ARiMR.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com