W dniu 20 stycznia 2023 r. odbyło się posiedzenie Rady Społecznej przy KOWR w którym uczestniczył z ramienia Krajowej Rady Izb Rolniczych - Prezes KRIR W. Szmulewicz oraz Ryszard Borys - Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej. Na posiedzeniu Rady omawiano projekt Zarządzenia Dyrektora Generalnego KOWR w sprawie utworzenia Rady Społecznej, który został przyjęty i podpisany przez Dyrektora.

W załączeniu link do zarządzenia nr 7/2023:

https://bip.kowr.gov.pl/zarzadzenia-dyrektora-generalnego/zarzadzenie-07-2023-z-w-sprawie-utworzenia-przy-dyrektorze-generalnym-kowr-rady-spolecznej-ds-gospodarowania-gruntami-rolnymi-zasobu-wlasnosci-rolnej-skarbu-panstwa

Na posiedzeniu ukonstytuowało się Prezydium Rady, którego Przewodniczącym został Wiktor Szmulewicz – Prezes KRIR. Omawiano również temat rozdysponowywania gruntów z Zasobu tzw. wyłączeń 30% powierzchni użytków rolnych będących przedmiotem dzierżawy, realizację ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi skarbu państwa oraz powstawanie ośrodków produkcji rolnej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com