Prace w Komisjach Sejmu i Senatu

logo sejm rpWe wtorek 7 marca 2023 na wspólnym posiedzeniu Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpatrzono rządowy dokument „Sprawozdanie o pomocy publicznej udzielonej w sektorze rolnictwa lub rybołówstwa w Rzeczypospolitej Polskiej w 2021 r.”

sejmW środę 1 lutego 2023 r. Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi Senatu RP rozpatrzyła poniższe ustawy i wniosła o wprowadzenie do nich poprawek:

27.01.202327 stycznia 2023 r. w Sejmie RP odbyło się wspólne posiedzenie trzech zespołów parlamentarnych, podczas którego omawiano projekt Kodeksu Rolnego. W spotkaniu uczestniczył Prezes KRIR Wiktor Szmulewicz, który podkreślił, że jest to bardzo potrzebne prawo, które będzie chronić produkcję rolną na obszarach wiejskich, a także ureguluje prawa własności >>>.

logo sejm rpW czwartek 3 listopada 2022 r. na 154 w tej kadencji posiedzeniu Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi przeprowadzono pierwsze czytanie i rozpatrzono rządowy projekt nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

sejmWe wtorek 4 października 2022 r. Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpatrzyła rządowy projekt ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com