sejm

8 lutego 2017 r. Sejmowa Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi  zapozna się z następującymi informacjami:

-Informacja ministrów: Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Rozwoju i Finansów na temat planów i propozycji zmian dotyczących Wspólnej Polityki Rolnej oraz Polityki Spójności po 2020 r.

- Informacja Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat sposobu ujęcia rozwoju obszarów wiejskich i rolnictwa w krajowych dokumentach strategicznych.

- Informacja Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat konsultacji publicznych w sprawie Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 r. prowadzonych przez Komisję Europejską.

- Informacja Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat zmian w systemie dopłat bezpośrednich związanych z procesem opuszczenia przez Wielką Brytanię struktur Unii Europejskiej.

9 lutego 2017 r. Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi  rozpatrzy poprawki zgłoszone w czasie drugiego czytania do projektu ustawy o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa (druki nr 1216 i 1245) oraz do projektu ustawy o przepisach wprowadzających ustawę o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa (druki nr 1217 i 1246).

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi  wysłucha informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

- na temat realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, z uwzględnieniem zmian.

- na temat finansowania Wspólnej Polityki Rolnej w ramach krajowych instrumentów wsparcia i budżetu UE.

- na temat stanu obecnego oraz przyszłości publicznego doradztwa rolniczego. Przyszłość Ośrodków Doradztwa Rolniczego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com