Biuletyn przedstawia średnie tygodniowe ceny producenta wybranych owoców i warzyw w wybranych województwach. Został on utworzony przez Krajową Radę Izb Rolniczych w oparciu o informacje ZSRIR (Zintegrowany System Rolniczej Informacji Rynkowej) i stanowi wersję systemu przeznaczoną dla Polski. Dane gromadzone są przez pracowników izb rolniczych w wybranych województwach od reprezentatywnych producentów określonych towarów i dotyczą jego ceny wyjściowej.
KRIR serdecznie dziękuje wszystkim za wysiłek i pracę włożoną w budowę i funkcjonowanie tego biuletynu. Zwracamy się jednocześnie z prośbą o jego rozbudowę o dalsze produkty i obejmowany obszar, a także o przekazywanie wszystkich uwag i sugestii związanych z jego działaniem.

Osoba odpowiedzialna:

Katarzyna Kuznowicz

Biuro KRIR

tel.: 22 623-27-56; faks: 22 623 11 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Pliki zapisane są w formacie MS Excel

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com