promocja artykułów rolno-spożywczych

z wieprzowina za pan brat 420 listopada 2019 r. w Jachrance odbyła się impreza pt. „Z wieprzowiną za pan brat” promująca spożycie mięsa wieprzowego i jego przetworów. Podczas eventu konsumenci mieli możliwość zapoznania się wartością mięsa wieprzowego i jego przetworów poprzez odbywającą się degustację wyrobów i potraw wieprzowych.

DSC 3516W 2018 roku Krajowa Rada Izb Rolniczych po raz kolejny promuje spożycie produktów zbożowych wyprodukowanych przez polskich rolników.

Przeprowadzone Pikniki Zbożowe miały charakter promocyjny ale i edukacyjny, uświadamiały uczestnikom znaczenie zbóż w diecie człowieka, jak również były dobrą okazją do promocji produktów i dań z polskich zbóż.

img 6086 2Krajowa Rada Izb Rolniczych podobnie jak w poprzednich latach promuje spożycie mleka i przetworów mlecznych w celu zwiększenia ich udziału w codziennej diecie ze szczególnym uwzględnieniem ich wartości odżywczych i zdrowotnych dla dzieci i młodzieży poprzez organizowanie imprez plenerowych jakimi są Pikniki. Podczas imprez dużym zainteresowaniem cieszą się konkursy tematyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zapewniona jest również degustacja produktów mlecznych oraz oprawa muzyczno-artystyczna. Uczestnicy Pikników mogą poznać zalety spożywania produktów mlecznych oraz sposób wprowadzenia ich do codziennego życia.

IMG 7853Wzorem lat ubiegłych, również w 2018 roku Krajowa Rada izb Rolniczych promuje mięso wieprzowe realizując zadania finansowane ze środków Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego polegające na organizacji imprez plenerowych w formie pikników, w których uczestniczy kilkadziesiąt tysięcy konsumentów. Każdy, kto odwiedzi Piknik Wieprzowy znajdzie dla siebie atrakcje. Wielkim zainteresowaniem cieszą się konkursy dla dzieci i dorosłych – sprawnościowe, plastyczne oraz wiedzy, występy zespołów artystycznych i degustacja potraw.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej projektowi: www.piknikwieprzowy.pl

IMG 785327 sierpnia 2017 r. w Brwinowie Krajowa Rada Izb Rolniczych zorganizowała Piknik Wieprzowy sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego. Celem Pikniku było zaprezentowanie walorów jakościowych i smakowych polskich produktów z polskiego mięsa wieprzowego. Impreza towarzyszyła obchodom Święta Ulicy Pszczelińskiej w Brwinowie.

Podkategorie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com