Pozostałe

Plakat1080x1350 www 1Zapraszamy na konferencję „Własność intelektualna w działalności innowacyjnego przedsiębiorcy” organizowanej wspólnie przez Polską Izbę Rzeczników Patentowych oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii, która odbędzie się 28 maja 2024 r.

W odpowiedzi na stanowisko z III posiedzenia KRIR VII kadencji, które odbyło się 22 lutego 2024 r. >>>, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, pismem z dnia 14 maja 2024 r., przekazało następujące wyjaśnienia:

wilk16 maja 2024. Ministerstwo Klimatu i Środowiska udzieliło odpowiedzi na wniosek dotyczący szkód wyrządzanych przez zwierzęta łowne i objęte ochroną, które zawarto w stanowisku Porozumienia Izb Rolniczych Polski Południowo-Wschodniej.

paliwoW odpowiedzi na pismo Zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej , Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, pismem z dnia 25 kwietnia 2024 r., przedstawiło informacje, że w ustawie budżetowej na dopłaty do paliwa rolniczego na rok 2024 została zaplanowan kwota 1,663 mln zł.

plakat Zapraszamy do udziału w XVII Piotrkowskich Targach Ogrodniczych "Pamiętajmy o ogrodach", które odbędą się w niedzielę 12 maja br. w Piotrkowie Trybunalskim.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com