COPA-COGECA

copacopgeca 5W dniach 25-26 października 2018 r. odbyło się posiedzenie grupy roboczej Copa-Cogeca oraz Grupy Dialogu Obywatelskiego „Rozwój obszarów wiejskich”. W spotkaniu z ramienia KRIR udział wziął – dr Mirosław Drygas. W trakcie posiedzenia kontynuowano dyskusje nad kolejnymi elementami proponowanych zmian WPR na lata 2021-2027 dotyczących następujących zagadnień: System Wiedzy i Innowacyjności w Rolnictwie (Agricultural Knowledge and Innovations System – AKIS), grupowe wdrażanie projektów rolno-środowiskowo-klimatycznych, zmian w przyszłej polityce spójności.

DSC 0338W dniach 18-21 października 2018 r. w Kopenhadze odbyło się seminarium Geopa-Copa „Organizacja pracy w rolnictwie: porównawcza analiza krajowa – koszty pracy”, w którym udział wziął z ramienia KRIR – Marek Borowski, Delegat Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej.

InnowacjeRolniczek201815 października 2018 r. w Brukseli odbyła się piąta edycja ceremonia wręczenia nagród za innowacje dla rolniczek, przyznawanej przez Copa przy wsparciu prezydencji austriackiej, DG Agri oraz sponsorowanej przez AnimalhealthEurope. Wręczenie tej przyznawanej co dwa lata nagrody, które odbyło się w Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich, ma na celu zwrócenie uwagi na innowacyjne projekty prowadzone przez europejskie kobiety zaangażowane w sektorach rolnym i/lub leśnym.

13.09.2018PrezydiumW dniach 13 i 14 września 2018 roku w Sekretariacie Copa-Cogeca w Brukseli odbyły się posiedzenia Prezydium Copa-Cogeca. Z ramienia Krajowej Rady Izb Rolniczych w Prezydiach wziął udział Prezes KRIR Wiktor Szmulewicz.

copacopgeca 519 lipca 2018 r. Copa i Cogeca zwróciły się do członków Komisji UE ds. działań antydumpingowych z pismem dotyczącym środków antydumpingowych nałożonych na przywóz azotanu amonu. Są one obecnie poddawane przeglądowi w Komisji Europejskiej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com