Działalność Rady

logotyp RDSKIRZOWZapraszamy do udziału w IV edycji KONKURSU pn. ,,Rolniczki motorem innowacji w gospodarstwach rolnych w Polsce”. Inicjatorem Konkursu jest Rada ds. Kobiet i Rodzin z obszarów Wiejskich przy KRIR. Konkurs skierowany jest do kobiet rolniczek i odbywa się raz na dwa lata, począwszy od 2017 roku.

FB IMG 169701207967210 października 2023 r. w Brukseli odbyły się wybory Prezydencji Komisji Kobiet Copa-Cogeca. Przez aklamację na stanowisko przewodniczącej została wybrana Francesca Gironi. Natomiast na stanowiska pierwszej i drugiej wice-przewodniczącej zostały wybrane kolejno Hanna Chodkowska z Krajowej Rady Izb Rolniczych i Helma Vermue. Członkiniami biura na najbliższą dwuletnią kadencję będą kolejno Panie Jerónimia Bonafé Ramis i Vikoria Östlun. Hanna Chodkowska z KRIR została ponownie wybrana na stanowisko wiceprzewodniczącej.

09.03.2023Dnia 9 marca 2023 r. w siedzibie Krajowej Rady Izb Rolniczych w Warszawie odbyło się posiedzenie Prezydium Rady do spraw Kobiet i  Rodzin z Obszarów Wiejskich przy KRIR. Dyskutowano na tematy dotyczące bieżących działań Rady do spraw Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich przy KRIR, m.in. na temat przygotowania do Konferencji, przekazana została  informacja z działań Komisji Kobiet w Copa-Cogeca.

pieniądze1W odpowiedzi na wniosek Rady do spraw Rady Kobiet i  Rodzin z Obszarów Wiejskich przy Krajowej Radzie Izb Rolniczych w sprawie przekazania informacji na temat liczby osób korzystających z rodzicielskiego świadczenia uzupełniającego, Departament Ubezpieczeń Społecznych MRiRW przekazał następujące wyjaśnienia.

szkoła25 stycznia 2023 r. Zarząd KRIR, na wniosek Rady do spraw Rady Kobiet i  Rodzin z Obszarów Wiejskich przy Krajowej Radzie Izb Rolniczych, zwrócił się do MRiRW o rozważanie możliwości utworzenia kierunku doradca rolny w szkołach rolniczych prowadzonych przez resort rolnictwa.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com