truskawkiW dniu 29 czerwca 2014 r. Krajowa Rada Izb Rolniczych zorganizowała Piknik Truskawkowy podczas Wojewódzkiego Święta Truskawki "Buczkowska truskawka - marką województwa łódzkiego" w Buczku.Celem Pikniku, który został sfinansowany z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw było zachęcanie do spożywania polskich truskawek przez zaprezentowanie walorów jakościowych i smakowych.

Przygotowano mnóstwo truskawkowych atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Każdy znalazł coś dla siebie. Również na najmłodszych smakoszy truskawek czekało sporo niespodzianek, w tym przedstawienie dla dzieci - kącik malucha,  wesołe miasteczko i przejażdżki konne. Podczas święta truskawki odbył się Truskawkowy wyścig rowerowy oraz Finał Mistrzostw Polski i Puchar Polski Super Enduro. Impreza zgromadziła liczne stoiska handlowe, gastronomiczne i rękodzieła ludowego. Odbyły się konkursy związane z truskawką  oraz prezentacja kulinarna potrawy z truskawką w roli głównej na ogromnej patelni plenerowej.

PiknikTruskawkowy2014 6 PiknikTruskawkowy2014 7 PiknikTruskawkowy2014 18

Więcej zdjęć w galerii >>>

     

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com