IMG 1436W dniu 14.09.2014 r. w Małej Wsi (Powiat Płocki, województwo mazowieckie) podczas XVI Dni Gminy Mała Wieś, Krajowa Rada Izb Rolniczych zorganizowała Piknik Owocowo-Warzywny sfinansowany z Funduszu Promocji Owoców i Warzyw. Celem Pikniku była promocja owoców i warzyw, propagowanie spożycia owoców i warzyw i ich przetworów w diecie codziennej, jak również przedstawienie wartości odżywczych owoców i warzyw.

W trakcie imprezy przeprowadzono wiele konkursów, w tym konkurs rysunkowy dla dzieci do lat 13 pt. „Owoce i Warzywa na wesoło” , jak również konkurs kulinarny z owoców i warzyw, które zostały rozstrzygnięte w godzinach popołudniowych. Ponadto wśród najmłodszych dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy i zabawy przeprowadzone na stoisku Krajowej Rady Izb Rolniczych. Każdy uczestnik konkursów otrzymywał pamiątkowy upominek.

 

 

IMG 1493 IMG 1458 IMG 1512 IMG 1539

 Podczas Pikniku Owocowo-Warzywnego hostessy częstowały uczestników jabłkami i gruszkami, zachęcały do udziału w imprezie, odwiedzenia stoiska Izby oraz rozdawały materiały promocyjne, a przy stoisku odwiedzający mogli degustować wiele smacznych potraw. Osoby obsługujące stoisko informowały uczestników o jakości, zaletach i wartościach odżywczych owoców i warzyw oraz ich przetworów.

Na zakończenie imprezy odbył się koncert zespołu „FANATIC”.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com