leader.gif Uprzejmie informujemy, że Krajowa Sieć Leader+, organizuje warsztaty pt.: "Rozliczanie projektów realizowanych w ramach Schematu II w ramach Działania 2.7. Pilotażowego Programu Leader+ oraz zasady wdrażania osi 3 Poprawa jakości życia na obszarach wiejskiej i różnicowanie gospodarki wiejskiej (PROW 2007-2013)"

Tematyka zajęć obejmować będzie zagadnienia z zakresu realizacji projektów w Schemacie II PPL+, ze szczególnym uwzględnieniem rozliczeń finansowych, podejmowania przedsięwzięć związanych z wdrażaniem Działań Osi 3 PROW 2007-2013 oraz problematykę „sieciowania”.

Celem niniejszych warsztatów jest poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności członków władz Lokalnych Grup Działania w zakresie rozliczania projektów realizowanych w ramach Schematu II oraz Działania 2.7. Pilotażowego Programu Leader+ oraz zasad wdrażania Osi 3 Poprawa jakości życia na obszarach wiejskiej i różnicowanie gospodarki wiejskiej (PROW 2007-2013).
Warsztaty będą prowadzone przez ekspertów z Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich oraz z Fundacji Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA .

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi podpisało w grudniu 2006 roku umowę na obsługę krajowej sieci Leader z konsorcjum w składzie: Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich, Krajowa Rada Izb Rolniczych, Centrum Doradztwa Rolniczego oraz Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA. Konsorcjum swoją rolę traktuje służebnie. My obsługujemy sieć, umożliwiamy i ułatwiamy jej powstanie i funkcjonowanie. Sieć tworzą lokalne grupy działania, ludzie i instytucje zajmujące się Leader'em. Sieć jest po to, aby w łatwy sposób komunikować się i kontaktować z innymi w regionie, w kraju, za granicą, by dzielić się własnymi doświadczeniami i uczyć się od innych.

Krajowa Rada Izb Rolniczych, jako członek konsorcjum, organizuje 4 warsztaty, których terminy oraz lokalizację przedstawiamy poniżej:

1. Motel Łużycki, Lubań, woj. dolnośląskie, 7-8 maja 2007r.

2. Hotel Chabrowy Dworek, Teresin, woj. mazowieckie 9-10 maja 2007r.

3. Hotel Europa, Kalisz, woj. wielkopolskie, 14-15 maja 2007r.

4. Hotel Daglezja, Przysiek, woj. kujawsko-pomorskie, 14-15 maj 2007r.

KRIR.JPG faowuproszczony.jpg fapa2.jpg cdr-logo.jpg

 

Program współfinansowany ze środków UE

logo_ue.jpg leader.gif

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

 

Zrozumiałem
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com